A je to tu – již podruhé vás srdečně zvu tam, kde je prostě skvěle. Pojďte na jeden den zapomenout na starosti všedních dní a vydejte se s námi načerpat energii na Žítkovou, malebnou osadu v magické krajině Bílých Karpat. JIŽ V NEDĚLI 19. ZÁŘÍ 2021!
Opět nás uvítá Katka Černá, jejíž velkým koníčkem jsou bylinky a zdravověda. Katka nás zasvětí do tajů léčivých bylin. Řekne nám vše důležité pro jejich sběr, a také jak je zpracovat do mastí, tinktur, olejů a sirupů. Katka je vystudovaná zdravotní sestra, bylinky ale využívá denně pro zlepšení stavu těla i duše.
Během exkurze bude čas i na posezení pod lípou a popíjení Katčiných lahodných bylinných směsí, a samozřejmě i na vaše dotazy. V čase oběda si uděláme piknik s nádhernými výhledy.

Účastníci obdrží materiály v češtině i angličtině.
Samotná přednáška o bylinkách bude v češtině, ale během dne bude prostor i na pohodovou anglickou konverzaci pro ty, kteří budou chtít.  ?
Detaily a časový harmonogram doladíme dle vašich přání týden před samotnou vycházkou, také podle počasí a případně jiných okolností. ?
Doprava na Žítkovou vlastním autem, ale týden před akcí budu domlouvat spolujízdu z Bystřice pod Hostýnem, přes Zlín, je možno se domluvit a případně účastníky vyzvednout po cestě, ať šetříme benzín i přírodu. Vše se dá domluvit. ?
Přibližné trvání akce je od 10 do 16 hod, ale vše záleží na účastnících. Cena za den nabitý informacemi je Kč 500,-.
Po skončení je možno zajet do nedaleké ovčí farmy, posedět v tamní příjemné kavárně, a na cestu domů nakoupit výtečné farmářské jedlé suvenýry.
Přihlášky či dotazy zasílejte prosím na lenka@anglictinabph.cz. 
Moc se na vás s Katkou těšíme! ?  (když kliknete na její jméno, můžete si o ní přečíst víc. :))

Mám nový web!

X