Co říkají moji studenti

Lenku jsem oslovila na základě doporučení kolegů. Do studia angličtiny se mi zpočátku nechtělo, protože se bojím anglicky komunikovat. Obavy ale nakonec nebyly na místě. Na hodiny s Lenkou se těším, učení jde přirozenou cestou. Poprvé v životě se angličtiny nebojím a nestresuje mě. V gramatice jsem pochopila věci, které mi nebyli schopni ve škole vysvětlit, rozmluvila jsem se a teď už se nebojím anglicky promluvit, i když vím, že občas s chybami. Samozřejmě nic nejde bez učení a vlastní snahy, s Lenkou jsem k tomu ale motivovaná. Navíc mi dává spoustu tipů, kde a jak se učit na webu zábavnou formou. Dodala mi sebedůvěru a chuť se zlepšovat.

Ing. Anna Bajgarová | Firemní výuka

V angličtině jsem si chtěla zlepšit výslovnost a porozumění mluvenému slovu. Po třech letech studia s Lenkou jsem velmi spokojená. Rozšířila jsem si slovní zásobu, lépe rozumím mluvenému slovu, odstranila jsem chyby při výslovnosti. Lenka navíc neustále přichází s novými impulsy, které vzbuzují můj zájem o angličtinu. Dozvím se, na který anglicky mluvený film si zajít do kina, jaký rozhovor se známou osobností si poslechnout na internetu, jaký zajímavý článek si přečíst. Mezinárodní setkání pro přátele angličtiny, která každoročně pořádá, jsou nezapomenutelná. Díky ní jsem poznala spoustu zajímavých lidí. Lenky si vážím nejen jako skvělé učitelky, ale především jako člověka, který můj život neustále obohacuje. Její služby tak mohu jen doporučit.

Bc. Svatava Spáčilová | Firemní výuka

Hodiny s Lenkou byly vždy perfektně připravené. Kdykoliv jsem chtěla probrat něco navíc, Lenka byla velmi ochotná a obratně našla podklady pro danou problematiku. Po každé lekci jsme obdržely cvičení nad rámec hodiny. Právě tyto domácí úlohy byly hodně přínosné, protože shrnuly probranou látku. Lenka také organizuje konverzační akce v angličtině, které musíte zažít. Lenku doporučuji především pro její výbornou znalost angličtiny, flexibilitu a individuální přístup k jednotlivým žákům a lekcím, které umí doslova na míru.

Ing. Monika Pořízková | Kurz pro dva

Hodiny s Lenkou jsou velmi příjemné, pestré, obohacující o nové znalosti. Lenka nám vždy v hojné míře postupuje podněty, aktivity, tipy a pracovní materiály ke studiu mimo naši pravidelnou výuku. Je skvělá organizátorka, pořádá akce pro své studenty s cizinci, se kterými je v kontaktu. Lenka má osobní přístup k člověku, je velmi chápavá, přátelská, aktivní a je skvělým vzorem nejen svým studentům, jak svůj život aktivně prožívat. Má můj velký obdiv. Děkuji mnohokrát!!!

Diana Nováková | Firemní výuka

Na naše hodiny ráda vzpomínám. Můj hlavní problém byl promluvit. Na hodinách jsem postupně ostych ztrácela a začala dělat pokroky. Hlavně jsem oceňovala, že nejedeme podle učebnic, každá hodina je jiná a témata různá a potřebná třeba pro cestování atd. Lenka mě dokonce přiměla, že jsem se snažila angličtině věnovat i mimo lekce. Lenčiny služby doporučuji každému a těším se na další studium s ní.

Bc. Jaroslava Müllerová | Kurz pro dva

Po několika pokusech a opětovných začátcích jsem uvítal, že Lenka může docházet k nám do firmy v době, která je pro mě výhodná,tj. v dopoledních hodinách. Tato hodina je příjemně strávený čas uprostřed pracovního dne. Je jasné, že hodina výuky týdně je málo, ale i v běžném životě se snažím angličtinou se obklopovat. Možná důležitější než co nás Lenka naučí je to, jak dodává motivaci. Když vidím, že i ona se snaží neustále se zlepšovat, pracuji na sobě i já.

Stanislav Ondroušek | Firemní výuka

Lekce s Lenkou mají jednoduše drive. I v pozdních večerních hodinách nás probere. Oceňuji hlavně její nápaditost, jakým způsobem procvičujeme slovní zásobu či gramatické jevy. Líbí se mi také výběr aktuálních témat ke konverzaci a rozmanitost studijních materiálů.

Bc. Jiřina Šmahová | Skupinová výuka

Angličtinu s Lenkou moc doporučuji. Je velmi milá, vždy usměvavá, člověk se nemusí bát, i když si nevěří nebo něco řekne špatně či neví. V každé lekci narazíme na spoustu užitečných frází, příjemně se propojí vše s gramatikou. Jako zpestření vše doplněné o prima odkazy na výuková videa, slovíčka, úryvky filmu…  Angličtina s Lenkou mě moc baví a vidím na sobě posun v tom, že si více v angličtině věřím.

Bc. Zuzana Přibilová | Firemní výuka

S výukou u Lenky jsem začala před asi 2 lety a musím upřímně říct, že jsem za svůj život neměla lepší lektorku. Předtím jsem měla zkušenost pouze s klasickým školským systémem učení – spousta gramatických cvičení, občas poslech, mluvení zřídka. Za několik let posun 0. Lenka mi ale ukázala úplně jiný způsob učení, téměř všechno od začátku v angličtině. Komunikace bez opravování chyb, to znamená přestat se ostýchat, že řeknu něco špatně. Konečně jsem začala mluvit, s čímž jsem měla vždy velký problém. A to byl pro mě jen začátek. Lenka má spoustu nápadů, je vždy připravená, usměvavá a vždycky mě její hodiny baví, ještě jsem se nenudila. Hodina týdně je pro mne málo. Vyhovuje mi styl učení bez učebnic, Lenka nám ukázala a nabídla spoustu nových možností a zábavných metod k učení, které prostě baví.

Veronika Frýbortová | Firemní výuka

Moje milá paní učitelko Leničko. Chtěla bych Ti moc poděkovat za trpělivost a za všechny ty poznatky, které se nám snažíš vštěpit. Nikdy mě angličtina nebavila tak jako s Tebou. Pokaždé vytáhneš z rukávu nějakou novinku, kterou se snažíš ozvláštnit naše lekce. Líbí se mi všechny ty zajímavé odkazy, videa, doporučení na stránky, aplikace, lektory… No prostě snažíš se to do nás napumpovat jak se dá. Děkuji moc za to.

Jitka Bařinková | Firemní výuka

Chcete také zažít ten pocit?

Mám nový web!

X