Co říkají moji studenti

Lenku jsem oslovila na základě doporučení kolegů. Do studia angličtiny se mi zpočátku nechtělo, protože se bojím anglicky komunikovat. Obavy ale nakonec nebyly na místě. Na hodiny s Lenkou se těším, učení jde přirozenou cestou. Poprvé v životě se angličtiny nebojím a nestresuje mě. V gramatice jsem pochopila věci, které mi nebyli schopni ve škole vysvětlit, rozmluvila jsem se a teď už se nebojím anglicky promluvit, i když vím, že občas s chybami. Samozřejmě nic nejde bez učení a vlastní snahy, s Lenkou jsem k tomu ale motivovaná. Navíc mi dává spoustu tipů, kde a jak se učit na webu zábavnou formou. Dodala mi sebedůvěru a chuť se zlepšovat.

Ing. Anna Bajgarová | Firemní výuka

V angličtině jsem si chtěla zlepšit výslovnost a porozumění mluvenému slovu. Po třech letech studia s Lenkou jsem velmi spokojená. Rozšířila jsem si slovní zásobu, lépe rozumím mluvenému slovu, odstranila jsem chyby při výslovnosti. Lenka navíc neustále přichází s novými impulsy, které vzbuzují můj zájem o angličtinu. Dozvím se, na který anglicky mluvený film si zajít do kina, jaký rozhovor se známou osobností si poslechnout na internetu, jaký zajímavý článek si přečíst. Mezinárodní setkání pro přátele angličtiny, která každoročně pořádá, jsou nezapomenutelná. Díky ní jsem poznala spoustu zajímavých lidí. Lenky si vážím nejen jako skvělé učitelky, ale především jako člověka, který můj život neustále obohacuje. Její služby tak mohu jen doporučit.

Bc. Svatava Spáčilová | Firemní výuka

Hodiny s Lenkou byly vždy perfektně připravené. Kdykoliv jsem chtěla probrat něco navíc, Lenka byla velmi ochotná a obratně našla podklady pro danou problematiku. Po každé lekci jsme obdržely cvičení nad rámec hodiny. Právě tyto domácí úlohy byly hodně přínosné, protože shrnuly probranou látku. Lenka také organizuje konverzační akce v angličtině, které musíte zažít. Lenku doporučuji především pro její výbornou znalost angličtiny, flexibilitu a individuální přístup k jednotlivým žákům a lekcím, které umí doslova na míru.

Ing. Monika Pořízková | Kurz pro dva

Hodiny s Lenkou jsou velmi příjemné, pestré, obohacující o nové znalosti. Lenka nám vždy v hojné míře postupuje podněty, aktivity, tipy a pracovní materiály ke studiu mimo naši pravidelnou výuku. Je skvělá organizátorka, pořádá akce pro své studenty s cizinci, se kterými je v kontaktu. Lenka má osobní přístup k člověku, je velmi chápavá, přátelská, aktivní a je skvělým vzorem nejen svým studentům, jak svůj život aktivně prožívat. Má můj velký obdiv. Děkuji mnohokrát!!!

Diana Nováková | Firemní výuka

Na naše hodiny ráda vzpomínám. Můj hlavní problém byl promluvit. Na hodinách jsem postupně ostych ztrácela a začala dělat pokroky. Hlavně jsem oceňovala, že nejedeme podle učebnic, každá hodina je jiná a témata různá a potřebná třeba pro cestování atd. Lenka mě dokonce přiměla, že jsem se snažila angličtině věnovat i mimo lekce. Lenčiny služby doporučuji každému a těším se na další studium s ní.

Bc. Jaroslava Müllerová | Kurz pro dva

Po několika pokusech a opětovných začátcích jsem uvítal, že Lenka může docházet k nám do firmy v době, která je pro mě výhodná,tj. v dopoledních hodinách. Tato hodina je příjemně strávený čas uprostřed pracovního dne. Je jasné, že hodina výuky týdně je málo, ale i v běžném životě se snažím angličtinou se obklopovat. Možná důležitější než co nás Lenka naučí je to, jak dodává motivaci. Když vidím, že i ona se snaží neustále se zlepšovat, pracuji na sobě i já.

Stanislav Ondroušek | Firemní výuka

Chcete také zažít ten pocit?