Kurzy angličtiny

Nabízím 60minutovky a 90minutovky nabité angličtinou. V mých kurzech se nebudete cítit trapně. Za chyby se vám smát nebudu, ale určitě se spolu zasmějeme. Z hodin odejdete s dobrým pocitem a chutí okamžitě zavolat americké tetičce a popřát jí k 85. narozeninám.

Kurz pro začátečníky

4-5 studentů | 1x týdně 90 minut | září – leden // únor – červen, celkem 15 setkání

Určeno pro úplné začátečníky. Naučíte se základní konverzační obraty, které začnete hned aktivně používat. Na konci kurzu budete umět mluvit o sobě a již se nebudete cítit úplně ztracení při setkání s cizinci. Naučíte se požádat o pomoc, zeptat se na cestu, na cenu, objednat si jídlo v restauraci a ubytovat se v hotelu. Cestovatelské minimum pro vaši zahraniční dovolenou. Podpůrná komunikační skupina (Messenger/WhatsApp) během celého kurzu pro vaši vzájemnou inspiraci a možnost komunikace v angličtině se spolužáky mimo lekce.

Kurz pro „věčné“ začátečníky a mírně pokročilé

4-5 studentů | 1x týdně 90 minut | září – leden // únor – červen, celkem 15 setkání

Prohloubíte si slovní zásobu konverzačních témat dle vašeho zájmu a přání. Ujasníte si používání nejběžněji používaných časů, které budete aktivně používat i na hodině. Gramatika jednoduše a prakticky. Podpůrná komunikační skupina (Messenger/WhatsApp) během celého kurzu pro vaši vzájemnou inspiraci a možnost komunikace v angličtině se spolužáky mimo lekce.

Kurz SPEAKování – středně pokročilí

4-5 studentů | 1x týdně 90 minut | září – leden // únor – červen,  celkem 15 setkání

Čistě konverzační kurz, doplněný poslechy na témata, která vás budou zajímat. Témata si určíte vy, budeme se zkrátka bavit jako s dobrými přáteli na večírku. Podpůrná komunikační skupina (Messenger/WhatsApp) během celého kurzu pro vaši vzájemnou inspiraci a možnost komunikace v angličtině se spolužáky mimo lekce.

Kurz pro DVA

2 studenti | 1x týdně 60 minut či dle domluvy

Pro studenty, kteří chtějí udělat rychlejší pokrok za krátký čas. Ideální lekce na rozvoj komunikačních dovedností, upevnění gramatických jevů, zlepšení poslechových schopností. Podpůrná komunikační skupina (Messenger/WhatsApp) během celého kurzu pro vaši vzájemnou inspiraci a možnost komunikace v angličtině mimo lekce.

Individuální kurz

1 student | 1x týdně 60 minut | září – leden // únor – červen. Celkem 15 setkání

Nic není nemožné. Dle vašeho přání vás připravím na pracovní pohovor, na zkoušku z angličtiny, rozmluvíte se před zahraniční stáží.

Firemní výuka

Výuka dle domluvy

Ve firmách učím jednotlivce, dvojice, skupiny. Před ukončením výuky studenti absolvují výstupní test, vše dle požadavků zadavatele.

Jednotlivé lekce

1 student | dle domluvy

Nemáte čas se setkávat pravidelně, jednou týdně? Stačí vám mít vaši lekci občas? Je možno se domluvit na čase a frekvenci lekcí na přání.

Tea & Talk – denní online 15minutové lekce

1 student | frekvence dle domluvy | po celý rok

Skvělý způsob, jak se v angličtině dostat na vaši vysněnou úroveň. Máte opravdu nabitý diář, ale zároveň cítíte, že si potřebujete zlepšit angličtinu? Rozbuší se vám srdce vždy, když zazvoní telefon se zahraniční předvolbou? Nabízím kurz angličtiny na míru, který vám zabere jen pár minut denně. Tolik, kolik potřebujete třeba na vypití hrnku čerstvě připraveného čaje. Kurz, díky kterému začnete telefonáty v angličtině milovat. Ideální pro vás, kteří nemáte čas si ze svého nabitého dne ušetřit hodinu či dvě na docházení na tradiční hodinové lekce. Vašich intenzivních 15 minut denně s mojí podporou – já připravím podklady k lekci a následně z ní udělám záznam, vy vašich 15 minut aktivně mluvíte. Posun ve vaší angličtině je tak zaručen! Hovor probíhá přes Skype, Messenger, WhatsApp….co je vám nejbližší. Zavolejte si o zkušební hovor zdarma!

Walk & Talk – vycházky s aktivním procvičováním angličtiny

1-3 studenti | frekvence dle domluvy | po celý rok

V práci celý den sedíte, a ve volném čase se chcete více hýbat? Přitom chcete stále zlepšovat svoji angličtinu? Co takhle spojit dohromady pohyb a angličtinu, aneb příjemné s užitečným? Přidejte se k mým spokojeným studentům, kteří kouzlo vycházek s angličtinou již objevili. Protáhnete si tělo a zároveň procvičíte mozek. Nabízím buď jednorázové lekce, nebo zvýhodněný balíček více lekcí. Tak co, zkusíte to se mnou?

Nejste si jistí výběrem kurzu?

Poradím vám na základě vámi vyplněného rozřazovacího testu a cca 15minutového osobního setkání, při kterém se vás zeptám na vaše zkušenosti s angličtinou, zájmy a potřeby. Zkrátka strávíme spolu příjemný čas u šálku kávy či čaje a vše si ujasníme.

Mám nový web!

X