Líbilo se mi každodenní těšení se, co že tam v té jednohubce dneska bude. Fakt jsem netrpělivě vyhlížel těch 7.31. A fakt dorazila – v úterý servíruju poslední, s pořadovým číslem 44! ? 44 minilekciček, a pocit, že jsme přes léto úplně nezapomněli, že existuje něco jako angličtina. ? Jak mi konzumenti jednohubek píší, mají „v mailu takový malý rezervoár anglických cvičení, ke kterému se půjde vrátit.“ A navíc zjistili, že „jsou trvanlivé!“ Ač mi bylo doručeno přání pokračovat v tomto duchu klidně celý rok, dáme si teď od nich pauzu. Září na krku, a před námi jsou větší sousta k zasycení!

Vedle kreativního vytváření letních výukových pětiminutovek jsem také dozrála k pár změnám. Nastal čas posunout se trochu dopředu.  Za pár dní to bude mých 15 let na volné noze. A to je také důvod ohlédnout se zpět a změnit, co až tak moc nefunguje…

Upravila jsem nabídku lekcí, některé ubrala, jiné přidala. Stahuji z nabídky úplné začátečníky, na přání přidávám podporu pro motivované a akční samouky. Změnila ceník. Nastavila hranice. A bez jakéhokoliv očekávání jen pozorovala, jestli někdo zůstane na mojí vlně. Upřímně, byla jsem připravena na mnohem větší odliv – ale nenastal. ? Jsem nadšená, že i nadále budu obklopena aktivními inspirujícími a motivovanými lidmi, kteří na sobě chtějí pracovat. Vím, že poženou dopředu i mne – snad jim budu stačit! ? Momentálně tedy hlásím na 95 procent plný stav mého rozvrhu na podzimní pololetí. Těch pět procent si nechávám „pro jistotu“, on vždycky nějaký doběhlík zazvoní první zářijové dny. ?

Jsem zvědavá, s jakými přáními přijdou mí studenti. S jakými letními zážitky a novými výzvami. Já je hodlám na jejich cestě podpořit, co to jen půjde. Ptají se mě: „A kde vlastně budeš učit?“ Letos pochopitelná otázka – oni ví, že jsem je od podzimu zvala „do nového.“ Do domku v Hostýnské, mého nového pracovního domova. Ale ještě si počkáme. Právě si tam sedají podlahy, a ještě nějaký ten týden potřebují klid. Poté přijdou na řadu další odborné práce – elektřina, zedničina a malování. Aby vše bylo funkční a hezké. Ale – už mám připravený gauč – tak snad se tam opravdu budeme cítit „jako doma!“ ? Tak kdeže to budu vlastně učit? Tam jak doposud! Offline, online, vevnitř, venku – nalejeme vína sklenku! ?

A krůček po krůčku se chystám i na pořádání zážitkových akcí, ať se trochu nasytí i má organizátorská duše. Srdečně zvu vás, kteří rádi podporujete své zdraví přírodní cestou – na podzimní bylinkovou vycházku na Žítkové. Detaily po rozkliknutí odkazu, přihlášky na lenka@anglictinabph.cz. Moc se těším na parádní společně prožitý den, sobotu 25. září, v krásné přírodě Bílých Karpat. ?

Ok, get your outfits ready and off we go! Hope to meet you soon! ?

Lenka

 

 

 

 

Mám nový web!

X